Цензор.НЕТ

16.06.18 20:56

Глава правлячої партії Польщі Качиньський грає на руку Росії, ставши одним із лідерів пропутінського політичного табору в Європі, - Туск

Лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качиньський несподівано для себе став одним із лідерів пропутінського політичного табору в Європі.

Глава правлячої партії Польщі Качиньський грає на руку Росії, ставши одним із лідерів пропутінського політичного табору в Європі, - Туск

Про це  заявив глава Європейської Ради, екс-прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск в інтерв'ю Gazeta Wyborcza, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

Туск нагадав, що з усіх держав Євросоюзу лише Польща не підтримала його кандидатуру на останніх виборах глави ЄС. За словами Туска, Качиньському за цю ситуацію "має бути соромно до кінця життя".

"Той, хто послаблює Євросоюз чи розраховує на його крах, об'єктивно кажучи, підіграє Росії. Ймовірно, несподівано для самого себе Качиньський став одним із лідерів пропутінського політичного табору в Європі", - заявив він.

У відповідь спікер партії "Право і справедливість" Беата Мазурек у своєму Twitter оприлюднила фото Туска часів його прем'єрства разом із президентом РФ Володимиром Путіним.

"Лідер пропутінського табору, на щастя, вже не є прем'єром. Коли він протягом семи років перебував при владі, то не розв'язав проблем людей з обмеженими можливостями та багатьох інших питань", - написала Мазурек про Туска.

Польський політик, засновник і голова правлячої консервативної партії "Право і справедливість" Ярослав Качиньський є братом-близнюком загиблого в 2010 році в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Леха Качиньського.

На парламентських виборах 2015 року очолювана ним партія посіла перше місце і отримала 235 місць у Сеймі.

Туск був прем'єр-міністром Польщі з 2007 року до 2014 року включно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики