Цензор.НЕТ

18.06.18 12:03

Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму

Рада Європейського Союзу на рік продовжила санкції проти Росії за незаконну анексію Криму.

Рада ЄС на рік продовжила санкції проти Росії за анексію Криму

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"18 червня 2018 року Рада продовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією до 23 червня 2019 року", - йдеться в повідомленні Ради ЄС, оприлюдненій на сайті інституції в понеділок.

Санкції, зокрема, містять заборони на імпорт в ЄС продуктів із Криму та Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, що означає заборону для європейців або європейських компаній на придбання нерухомості на півострові, фінансування кримських компаній, а також заборону на надання послуг з постачання товарів .

"Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і компаній, заснованим у ЄС. Їхня дія обмежена територією Криму та Севастополя", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначені заходи передбачають заборони на послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі; експорт низки товарів і технологій на півострів для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, пов'язаних з розвідкою і видобутком нафти, газу та мінеральних ресурсів.

"Не слід надавати також технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах", - додали в Раді ЄС.

Нагадаємо, раніше лідери країн "Великої сімки" засудили Російську Федерацію за анексію Криму і попередили, що будуть готові вводити нові санкції проти Москви, якщо цього вимагатимуть обставини.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики