Цензор.НЕТ

18.06.18 16:00

Перед зустріччю лідерів країн "нормандської четвірки" відбудеться низка зустрічей експертів, - Клімкін

Зустрічі лідерів держав "нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) передуватиме кілька експертних зустрічей, щоб визначити порядок денний зустрічі, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Перед зустріччю лідерів країн "нормандської четвірки" відбудеться низка зустрічей експертів, - Клімкін

"Відразу скажу, що зараз буде ще кілька експертних зустрічей для того, щоб ми могли визначити зміст подібного саміту, тобто який можливий порядок денний, і вже тоді будемо намагатися виходити на його проведення найближчим часом. Точну дату поки не можу сказати, але ми дійсно прагнемо до того, щоб саміт відбувся, а головне - був результативним", - сказав П.Клімкін в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

За його словами, ключовими питаннями стануть безпека, звільнення політичних ув'язнених і заручників, миротворча місія ООН на Донбасі і логіка "дорожньої карти".

П.Клімкін нагадав, що на зустрічі глав МЗС у "нормандському форматі" була визначена зустріч на рівні політичних директорів МЗС.

"Ми домовилися, що вони зустрінуться найближчим часом для обговорення того, яка саме буде логіка миротворчої місії. Дату ми зараз визначаємо. Це технічне питання. З нашого боку буде політичний директор - Олексій Макєєв, буде спеціальна команда, яка працює над розробкою формату миротворчої місії", - розповів міністр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики