Цензор.НЕТ

18.06.18 20:59

Трамп дав доручення Пентагону приступити до створення військово-космічних сил

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у понеділок заявив, що віддав розпорядження приступити до формування військово-космічних сил США як нового роду військ.

Трамп дав доручення Пентагону приступити до створення військово-космічних сил

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Вкрай важливо, що я тут для того, щоб дати доручення міністерству оборони негайно почати процес, необхідний для створення військово-космічних сил як шостого виду збройних сил. Це значуща заява", - сказав президент в понеділок, виступаючи в Національній космічній раді США .

"Коли мова заходить про захист Америки, йдеться не просто про присутність у космосі, а про домінування Америки в космосі", - підкреслив Трамп.

Крім цього, президент вказав на необхідність зберегти лідерство США в космосі і не допустити переваги там Росії і Китаю.

"Ми не хочемо, щоб Китай, Росія та інші країни випереджали нас", - сказав він, зазначивши, що США завжди лідирували в сфері космічних технологій.

Він також пообіцяв знову відправити американську експедицію на Місяць - уперше з 1972 року - і забезпечити довгострокову присутність США на супутнику Землі, що також надасть позитивний ефект економіці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики