Цензор.НЕТ

19.06.18 09:32

Порошенко вніс на розгляд Ради законопроект про створення Вищого антикорупційного суду

Президент Петро Порошенко відповідно до статті 93 та частини другої статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про створення Вищого антикорупційного суду".

Порошенко вніс на розгляд Ради законопроект про створення Вищого антикорупційного суду

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Зазначається, що глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду парламенту.

"Мета проекту закону - виконання вимог Конституції України, Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" та Закону України "Про судоустрій і статус суддів" для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 червня закон про Антикорупційний суд набув чинності. Суд почне роботу після призначення не менше 35 суддів. Нагадаємо, в НАБУ заявили: через те, що Вищий антикорупційний суд не розглядатиме апеляційні скарги на вироки, винесені судами першої інстанції у справах Бюро, багато проваджень щодо топ-чиновників залишаються поза юрисдикцією ВАС і можуть уникнути покарання. НАБУ переконане, що апеляції на вироки у справах НАБУ та САП, винесені судами загальної юрисдикції, мають розглядатися в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду. Водночас Єгор Соболєв заявив: "У підписаному Порошенком законі про Антикорупційний суд сфальсифіковано статтю про порядок апеляції". У відповідь у профільному комітеті ВР спростували звинувачення в замовчуванні правок у законі про ВАС, що стосуються апеляційного розгляду справ НАБУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики