Цензор.НЕТ

20.06.18 18:58

Миротворча місія ООН забезпечить законні місцеві вибори на Донбасі, - Порошенко

Після введення миротворців на окуповані території на сході України там можливе проведення місцевих виборів.

Миротворча місія ООН забезпечить законні місцеві вибори на Донбасі, - Порошенко

Про це пише президент Петро Порошенко у своєму блозі на Medium, передає Цензор.НЕТ.

"Україна наполегливо обстоює абсолютну необхідність миротворчої місії на всій території, а не тільки вздовж лінії зіткнення. Абсолютно твердо з повномасштабним мандатом, разом із роззброєнням незаконних формувань, із контролем неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону. Наявність миротворчого контингенту дозволить нам створити умови для проведення місцевих виборів на території окремих районів Донецької та Луганської областей за українським законодавством, з українськими виборчими комісіями за участі українських партій ", - пояснив глава держави, підкресливши, що для нього це принципова позиція.

"Приходять миротворці, гарантуємо безпековий компонент, робимо вибори. І з тими, кого виберуть люди, українці, які проживають на Донбасі, уже не на окупованій території, бо коли там будуть миротворці, росіяни точно мають вийти. І з ними, обраними народом, як лідерами місцевого самоврядування, ми безумовно будемо вести розмову в межах їх компетентності", - сказано в блозі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутеррешем. Зокрема, було порушено питання про більш активне залучення ООН до врегулювання ситуації в регіоні, зокрема, шляхом розгортання багатонаціональної миротворчої місії під егідою ООН на окупованому Донбасі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики