Цензор.НЕТ

21.06.18 22:26

Прем'єр-міністр Моравецький знову розповідає про "біженців з України" в Польщі

За словами глави польського уряду Матеуша Моравецького, Польща прийняла у себе велику кількість біженців із Чечні, Середньої Азії та України, знижуючи таким чином міграційну напруга у Східній Європі.

Прем'єр-міністр Моравецький знову розповідає про "біженців з України" в Польщі

Про це він заявив під час прес-конференції в четвер у Будапешті після завершення переговорів у форматі "Вишеградська група + Австрія", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Польща відіграє роль (у зниженні міграційної напруги на сході Європи), про що я говорив також із канцлером Меркель, яка позитивно сприйняла те, що ми робимо на східному фланзі. Я підкреслив, що в нас перебуває 25 тис. чеченців, перебувають біженці з Азії - із Узбекистану, Туркменістану, з інших країн Середньої Азії і, звичайно, біженці, які знайшли в нас притулок зі східної України без даху над головою у зв'язку з війною, російською агресією в Україні", - сказав Моравецький.

Він зазначив, що є певна різниця між країнами сходу і півдня Європи, і висловив задоволення з приводу того, що країни "Вишеградської групи" мають схожі погляди на міграційну політику в Європі.

У Польщі зараз перебуває близько мільйона українських трудових мігрантів. За даними Управління з питань іноземців Польщі, з 2014 року до сьогодні статус політичного біженця в Польщі отримали 74 громадянина України, а додатковий захист на території РП - загалом 212 українців. Як зазначається, на кінець лютого цього року соціальну допомогу від Управління з питань іноземців Польщі отримував загалом 731 громадянин України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики