Цензор.НЕТ

21.06.18 23:00

Ярославський встановив контроль над аеропортом Дніпра

Президент і власник DCH Олександр Ярославський став фактичним власником аеропорту в Дніпрі.

Ярославський встановив контроль над аеропортом Дніпра

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Обозреватель"

Як сказав Ярославський, з чинним уже бенефіціаром Міжнародного аеропорту "Дніпро" врегульовано всі питання, що стосуються перепису об'єкта. "Я переговорив з усіма зацікавленими сторонами. Усі спірні моменти з бенефіціаром дніпровського аеропорту з мого боку зняті. А мер Дніпра був у харківському аеропорту і бачив рівень його роботи", - сказав Ярославський. Необхідними умовами початку робіт бізнесмен назвав виділення державного фінансування на будівництво злітно-посадкової смуги (за інформацією представників влади і ЗМІ, йдеться про 3 млрд. грн.). А також завершення судових розглядів навколо авіакомпанії "Дніпроавіа". "Як тільки за цими двома пунктами буде ясність, я готовий приступати до роботи", - сказав Ярославський.

Свій інтерес до дніпровського аеропорту Олександр Ярославський мотивував так: "Регіон привабливий комерційно - прогноз пасажиропотоку оптимістичний, потреба очевидна. Дніпропетровщина давно задихається без нормального повітряного сполучення. А у DCH є все для того, щоб вирішити цю проблему. Є гроші, щоб побудувати свою частину - сучасний аеровокзальний комплекс. Є команда з унікальними знаннями та вміннями, якість роботи якої знають вже і президенти Литви і Польщі, і УЄФА, і дипломати різних країн. Хочете подивитися, які термінали ми можемо побудувати в Дніпрі? Поїдьте у Харків, усе побачите", - підкреслив бізнесмен.

Нагадуємо, що група DCH успішно побудувала "з нуля" аеропорт у Харкові в рамках підготовки до Чемпіонату світу з футболу в 2012 (Євро-2012), обсяг інвестицій становив близько $ 110 млн. Зараз дніпровський аеропорт контролює об'єднання компаній, яке ЗМІ називають групою "Приват" Ігоря Коломойського. Зокрема, терміналом володіє згадувана вище авіакомпанія "Дніпроавіа".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики