Цензор.НЕТ

22.06.18 09:36

Звільнений з полону найманців РФ Козловський втратив пенсію як переселенець через поїздки за кордон

Пенсійний фонд припинив виплачувати пенсію звільненому з полону угруповання "ДНР" вченому-релігієзнавцю Ігорю Козловському.

Звільнений з полону найманців РФ Козловський втратив пенсію як переселенець через поїздки за кордон

Таку інформацію озвучили координатор "Донбас-SOS" Ольга Гвоздьова та народний депутат Олексій Рябчин, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Новости Донбасса.

За їхніми словами, підставою для припинення виплати пенсії переселенцю Ігорю Козловському стало те, що він виїжджав за кордон. Вчений дійсно їздив у різні країни, де спілкувався з журналістами і політиками як свідок військового конфлікту на Донбасі.

Раніше Козловський розповів пресі, що зараз багато подорожує і зустрічається з різними людьми. Він повідомив, що в Чехії зустрічався з президентом Мілошем Земаном, був у Лондоні, в Брюсселі виступав у Європарламенті.

За даними Рябчина, зараз Козловський проходить процедуру поновлення виплат, "проте це не унеможливлює того, що після наступної поїздки за кордон ситуація не повториться".

Гвоздьова зазначила, що на цей момент близько 600 тисяч переселенців не отримують пенсію - їм припинили виплати. Серед них є такі, які не виїжджали за межі країни і не перетинали лінію розмежування, однак все одно постраждали від неправомірного припинення виплат.

Причиною припинення виплат може бути відсутність переселенця вдома під час проведення перевірки органом соціального захисту населення його фактичного проживання або скасування довідки ВПО через отримання інформації від державних органів про його виїзд за кордон, на тимчасово непідконтрольну територію України на строк понад 60 днів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики