Цензор.НЕТ

22.06.18 15:22

Кольченку дозволили триденне побачення з матір'ю, - правозахисник Щур

У російській колонії в Челябінській області українському політв'язню Олександру Кольченку дозволили тривале побачення з матір'ю, яке планується 28-30 липня.

Кольченку дозволили триденне побачення з матір'ю, - правозахисник Щур

Про це повідомляє російський правозахисник Микола Щур на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Від Кольченка вийшов адвокат (22 червня 2018 р., 11.15). Ось що він повідомив телефоном. Саша як і раніше перебуває в медсанчастині. Але тепер не один в палаті, а з "сусідом по камері".

"Трохи поправився. (Важить зараз близько 62 кг). Кожне його годування знімають на відеокамеру. Йому підписали тривале побачення з мамою на 28-30 липня. (Гадаю, треба оголошувати збір коштів на цю поїздку). Зараз Саші приносять багато листів, в тому числі і на українською та іншими мовами. Раніше цього не було. 18-го числа його викликали до начальника колонії, де на нього чекали для розмови людей з десять: від регіонального омбудсмена, ГСК і інших. Розмова з ними у Саші була короткою: вони поцікавилися його здоров'ям, Саша відповів і від подальшого спілкування з ними відмовився: "Хочу зустрітися з УПЛ України". Зрозуміти його можна (і підтримати в цьому рішенні): сенс розмовляти з людьми, які постійно перекручують інформацію про нього, а то і загрожують і брешуть його мамі? До речі, Саша сказав, що члени нинішньої Челябінської ГСК жодного разу не знайомилися з умовами його утримання. Ось така попередня інформація", - розповів він.

Кольченку дозволили триденне побачення з матірю, - правозахисник Щур 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики