Цензор.НЕТ

22.06.18 16:02

До справи про припинення українського громадянства Саакашвілі дозволили залучити іноземного експерта, - адвокат Чорнолуцький

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду призначив експертизу почерку колишнього Президента Грузії, лідера політичної партії "Рух Нових сил" Міхеіла Саакашвілі на заяві про прийом в українське громадянство і дозволив залучити до цього процесу іноземного експерта.

До справи про припинення українського громадянства Саакашвілі дозволили залучити іноземного експерта, - адвокат Чорнолуцький

Про це Українським Новинам сказав його адвокат Руслан Чорнолуцький, передет Цензор.НЕТ.

"Сьогодні суд призначив почеркознавчу експертизу ... Її проведення доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз. Також суд дозволив залучити іноземного експерта", - повідомив він.

Раніше адвокати Саакашвілі заявляли, що підпис екс-Президента Грузії на заяві про прийом в українське громадянства підроблено.

За їхніми словами, в цій заяві Саакашвілі вказав наявність факту кримінального переслідування в Грузії.

Нагадаємо, 26 липня Президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі. Пізніше нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеілу Саакашвілі українського громадянства. 10 вересня політик перетнув польсько-український кордон в оточенні своїх прихильників, які прорвали кордон.

12 лютого 2018 року політик був затриманий людьми в камуфляжній формі в одному із закладів Києва. Пізніше спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі повернули в країну попереднього перебування (до Польщі - Ред.), під час його затримання в Києві українські прикордонники були змушені захищатися і застосувати силову підтримку.

Прикордонна служба Польщі поінформувала, що М.Саакашвілі прийнятий на території Польщі на підставі заяви Державної міграційної служби України про реадмісію.

Саакашвілі заявив про наміри відновлювати своє українське громадянство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики