Цензор.НЕТ

25.06.18 21:46

Герасим'юк подала заяву про відставку з посади заступника голови Нацради ТРМ

Ольга Герасим'юк просить звільнити її з посади заступника голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Герасим'юк подала заяву про відставку з посади заступника голови Нацради ТРМ

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона повідомила Радіо Свобода.

Герасим’юк також надала Радіо Свобода фотокопію своєї заяви. У ній журналістка пише, що в Нацраді "створено неприйнятні для незалежної регуляторної діяльності умови".

"Склалася негативна морально-етична атмосфера, що унеможливлює прозоре колегіальне ухвалення рішень, які би сприяли розвитку та зміцненню інформаційної сфери в державі. Робота незалежного регулятора помітно політизується. Стало можливим поширення з Національної ради офіційним шляхом спотвореної та зманіпульованої інформації, яка носить наклепницький характер", – зазначає Герасим’юк.

Вона підкреслює, що "така ситуація руйнує головну мету, якій треба служити – під загрозу ставиться сама суть свободи слова, яка, навпаки, сьогодні потребує піклування й захисту".

У Нацраді наразі офіційно не коментували заяву журналістки.

Герасим’юк призначена членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 4 липня 2014 року. Працювала позаштатним кореспондентом ВВС, автором-ведучою на телеканалі "1+1", згодом стала генеральним продюсером ТРК "Студія "1+1". Була народним депутатом п’ятого і шостого скликань Верховної Ради.

Згідно із законодавством, заяву Герасим’юк про звільнення має розглянути Нацрада.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики