Цензор.НЕТ

27.06.18 10:12

НАТО оголосило про створення нової стратегії Військово-повітряних сил

Північноатлантичний альянс оголосив про створення нової стратегії Військово-повітряних сил НАТО.

НАТО оголосило про створення нової стратегії Військово-повітряних сил

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті НАТО.

"Повітряні сили НАТО мають бути здатні захищатися від ворогів і бути готовими до зростання ролі кібер- і космічних засобів", - йдеться в документі.

Також наголошується, що стратегія розроблена для ВПС вперше з 1949 року, хоча "авіація завжди відігравала провідну роль у колективній обороні НАТО, а також у процесі врегулювання кризових ситуацій.

"Тоді, як ми вживаємо заходів для підвищення боєготовності Збройних сил Альянсу, нова стратегія допоможе гарантувати, що ВПС Альянсу залишаються на найкращому світовому рівні, є гнучкими і готовими до будь-якого можливого застосування", - наводиться з цього приводу заява прес-секретаря НАТО Оані Лунгеску.

У новій стратегії викладено також сучасні і майбутні умови для гарантування безпеки, в яких будуть задіяні союзні повітряні сили. У зв'язку з цим звертається увага на посилення впливу на повітряні операції з боку сучасних систем ППО, електронних воєн, кібер-нападів, а також на переобтяжений повітряний простір. Документ, крім того, передбачає застосування спеціальних сил, військово-морського флоту, підрозділів кібер-безпеки для кращої підтримки повітряних сил шляхом забезпечення розвідувальною інформацією, цільовою підтримкою й оцінкою поразок.

Нова стратегія також стане основою для розробки доктрини повітряних сил, зазначили в НАТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики