Цензор.НЕТ

27.06.18 22:47

У США не очікують якихось конкретних результатів від зустрічі Путіна й Трампа, - Болтон

США не чекають конкретних і значних результатів від зустрічі Володимира Путіна та Дональда Трампа, заявив на прес-конференції в Москві радник президента США з національної безпеки Джон Болтон після зустрічі з російським президентом.

У США не очікують якихось конкретних результатів від зустрічі Путіна й Трампа, - Болтон

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК.

"Ми обговорювали ці питання на різних зустрічах (про договори РСМД і СНО. - Ред.), два президенти обговорюватимуть ті теми, які вони вважатимуть необхідними. Ми не очікуємо якихось конкретних результатів цієї зустрічі, адже дуже багато часу минуло без саміту між лідерами. Які б рішення вони не ухвалили, ми потім будемо їх опрацьовувати і просуватися вперед", - повідомив Болтон.

Окрім цього, він не виключив, що можуть бути досягнуті конкретні домовленості. "Я не виключаю, що саміт двох лідерів може бути змістовним", - пояснив радник, зазначивши, що в запланованій зустрічі двох лідерів немає нічого незвичайного.

Болтон також заявив, що, на думку Дональда Трампа, ця зустріч з Володимиром Путіним буде корисною. "Трамп вирішив, що прямий контакт із Путіним потрібен в інтересах Росії, США і всього світу, незважаючи на критику всередині країни", - пояснив радник. Джон Болтон також очікує, що на запланованому саміті буде обговорюватися питання можливого втручання Росії у вибори в Америці.

"Зараз я радник президента Трампа і займаюся порядком, який він впроваджує. Ми обговорювали питання втручання або невтручання у вибори, і я думаю, що це питання буде обговорюватися президентами", - сказав Болтон.

Ще однією можливою темою для обговорення між Путіним і Трампом радник останнього назвав питання про повернення Росії в G7, додавши, що під час його зустрічі в середу з російським лідером "це питання не обговорювалося".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики