Цензор.НЕТ

29.06.18 15:33

"Будівництво Nord Stream-2 буде зупинено", - Парубій про результати зустрічей у Вашингтоні

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій разом зі своїми колегами з Грузії, Литви, Молдови та Польщі провели у Вашингтоні низку важливих політичних зустрічей на високому рівні.

"Будівництво Nord Stream-2 буде зупинено", - Парубій про результати зустрічей у Вашингтоні

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Парубія, відбулася зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном і керівництвом Державного департаменту США.

"Наша мета - продемонструвати єдність держав, які знаходяться на передовій! На передовій боротьби за спокій всього вільного світу.  Після зустрічей у Вашингтоні, я точно знаю, що будівництво "Nord Stream 2" буде зупинено! Це не економічний проект, це гібридна зброя проти Європи в руках Путіна. Запропонував американським союзникам створити у Балто-Чорномоському регіоні- Міжнародний центр протидії російським гібридним загрозам", - зазначив спікер ВР.

Крім того, Парубій закликав американських парламентарів ще до кінця цього року прийняти резолюцію Конгресу США про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Також, спікер українського парламенту повідомив, що комітет із закордонних справ Палати представників США ухвалив резолюцію про підтримку територіальної цілісності і незалежності Грузії, Молдови та України.

Зазначимо, що Андрій Парубій перебуває із візитом у США.

Будівництво Nord Stream-2 буде зупинено, - Парубій про результати зустрічей у Вашингтоні 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики