Цензор.НЕТ

29.06.18 17:50

Від початку року на водоймах України загинуло 500 осіб, - ДСНС

Від початку 2018 року на водоймах країни загинуло близько 500 осіб, водночас від початку червня загинуло понад 170 людей.

Від початку року на водоймах України загинуло 500 осіб, - ДСНС

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає Цензор.НЕТ.

"Майже півтисячі громадян потонули у водоймах країни з початку року. Тільки з початку червня кількість загиблих становить понад 170 людей. Однак навіть така статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку", - йдеться в ньому.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання громадянами правил безпечної поведінки.

Так, з початком купального сезону в Запорізькій і Миколаївській областях рятувальники масово виловлюють з акваторії Чорного та Азовського морів відпочивальників, яких відносить від берега на надувних матрацах, щодня фіксується до десяти подібних випадків.

"Громадяни не враховують штормові попередження і користуються плавзасобами під час сильних поривів вітру. Як наслідок - втрата керування і дзвінок на "101". У розпал літніх канікул збільшується також кількість загиблих і серед дітей. Діти вирушають на місцеві ставки без супроводу дорослих, часто навіть не вміючи плавати. Так, у червні вода вже забрала понад 20 маленьких життів. Ще вісім дітей вдалося врятувати. Крім того, важливо пам'ятати, що відпочинок біля водойм та вживання алкогольних напоїв - речі несумісні", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики