Цензор.НЕТ

01.07.18 11:05

Переговори про перемир'я між сирійськими повстанцями та РФ провалилися

Представники сирійської опозиції заявили про провал переговорів із російськими військовими щодо мирного врегулювання конфлікту на південному заході Сирії.

Переговори про перемир'я між сирійськими повстанцями та РФ провалилися

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням DW.

За словами повстанців, російська сторона "не була готова слухати їхні вимоги". Запропонований РФ варіант представники сирійської опозиції назвали "принизливим".

Представники російської сторони у переговорах запропонували повстанцям прийняти умови, які подібні до узгоджених у випадку з регіоном Східна Гута, повідомив співробітник створеного Вільною сирійською армією оперативного центру Ібрахім Джабаві.

Їм, зокрема, запропонували виїхати разом із сім'ями на підконтрольні опозиції території на північному заході країни або ж залишитися і продовжувати жити під контролем сирійського уряду.

Противники сирійського президента Башара Асада утримують свої позиції на південному заході Сирії, проте упродовж останніх тижнів урядова армія захопила частину підконтрольної повстанцям території. Влітку 2017 року в сирійських південно-західних провінціях Дераа й Ель-Кунейтра, а також у Східній Гуті та провінції Хомс почали діяти зони деекскалації. Над цими районами мали встановити ​ вільну від польотів зону, а також мало діяти перемир'я між урядовою армією та повстанцями.

Військовий конфлікт між режимом Асада та різними угрупованнями його супротивників, а також терористичними формуваннями триває з 2011 року. Унаслідок військових дій загинули сотні тисяч людей. Понад 5 млн сирійців були змушені покинути свої будинки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики