Цензор.НЕТ

02.07.18 09:18

Росія відпрацьовує в окупованому Криму практику закритих "судів", - адвокат Курбедінов

Росія використовує "судові органи" окупованого Криму для шліфування незаконних прийомів щодо обвинувачених і впровадження їх на своїй території, зокрема, йдеться про практику проведення закритих "судових засідань".

Росія відпрацьовує в окупованому Криму практику закритих "судів", - адвокат Курбедінов

Про це заявив кримський адвокат Еміль Курбедінов на щомісячній зустрічі учасників об'єднання "Кримська солідарність", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Вперше ми зіткнулися з таким методом боротьби у севастопольській "справі Хізб ут-Тахрір". Тоді одним із головних завдань силовиків було не допустити слухачів на судові засідання, щоб не було свідків їхньої сваволі. Зараз відбувається те ж саме, особливо у Верховному суді Криму. Навіть російські колеги кажуть, що ця практика відпрацьовується в Криму", - сказав Курбедінов.

Також він закликав кримчан приходити до будівель судів на півострові, навіть якщо наперед відомо, що судові засідання - закриті.

"Мета обвинувачення - щоб люди не чули, що говорять політв'язні в залі суду, і щоб політв'язні не бачили, як їх підтримують. І в цій ситуації важливо не полишати спроби і приходити під суди. Навіть якщо вас не пустять у зал засідання, це стане приводом для юристів і адвокатів оскаржити таку вказівку", - роз'яснив адвокат.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики