Цензор.НЕТ

02.07.18 11:43

Рада в четвер розгляне призначення нового складу ЦВК: відтягувати нікуди, - Парубій

Рада цього тижня планує розглянути питання захисту дітей, інформаційної політики, аграрної політики і призначити новий склад ЦВК.

Рада в четвер розгляне призначення нового складу ЦВК: відтягувати нікуди, - Парубій

Про це на Погоджувальній раді ВР повідомив спікер парламенту Андрій Парубій, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами спікера, цей сесійний тиждень Верховної Ради у вівторок розпочнеться з законопроектів щодо захисту прав дітей, які не встигли розглянути на минулому сесійному тижні. Також у вівторок заплановано розгляд блоку питань щодо інформаційної політики. Комітет з питань свободи слова підготував 4 законопроекти.

У середу традиційно будуть голосувати з питань ратифікації.

У четвер спікер Парубій пропонує розглянути питання про звільнення членів ЦВК.

"Відповідно після цього розглянути призначення нових членів виборчої комісії. У серпні ЦВК повинна починати певні дії з підготовки до виборів президента. Тому відтягувати нікуди. У четвер ми маємо це питання пройти, прийняти рішення і нарешті оновити українську ЦВК", - додав спікер ВР.

Крім того, в четвер планується узгодження календарного плану Верховної Ради на наступну сесію. За словами Парубія, регламентний комітет підготував і передав фракціям відповідний план.

Другим блоком в четвер заплановано розгляд питань аграрної політики, зокрема, і які стосуються імплементації Угоди про асоціацію.

"Нам дуже важливо, щоб ми змогли, як ми робимо це щотижня, хоча б 4-5 законів цього тижня прийняти за нашим планом, який ми затвердили щодо Угоди про асоціацію, щодо євроінтеграції України", - закликав Парубій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики