Цензор.НЕТ

02.07.18 14:31

Рада має вирішити питання скасування депутатської недоторканності до президентських виборів, - Парубій

Напередодні виборів знайти голоси для скасування депутатської недоторканності буде значно простіше.

Рада має вирішити питання скасування депутатської недоторканності до президентських виборів, - Парубій

Про це заявив після Погоджувальної ради спікер ВР Андрій Парубій, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Спікер нагадав, що вже пройде перший етап і вже є рішення Конституційного суду щодо змін до Конституції стосовно скасування депутатської недоторканності.

"На сьогодні немає рішення комітету, але навіть якщо рішення комітету буде цієї середи, нам необхідно буде добре проаналізувати з главами фракції, чи ставити його в літній тиждень, або поставити його буквально в перший тиждень вересня, коли буде краща мобілізація", - зазначив Парубій.

"Я нагадую, що 226 (голосів. - Ред.) потрібно для цього етапу, а вже наступний етап, заключний, - це 300 голосів. Є варіант спробувати на цій сесії 226 (голосів. - Ред.) і, відповідно, восени потрібно буде набрати 300 (голосів. - Ред.), або восени - 226 (голосів. - Ред.), а на початку зими 300 (голосів. - Ред.). Я в будь-якому випадку, що і перший, і другий етап ми маємо пройти до президентських виборів. Моя ідея полягає в тому, що напередодні і президентських, і парламентських виборів набагато легше буде збирати голоси під таке важливе питання, тому що кожен на окрузі стверджує, що він підтримує (зняття недоторканності. - Ред.), а, на жаль, у залі постійно з голосами важко", - пояснив він.

Парубій наголосив, що Раді потрібно обов'язково "зняти цю ганебну практику, коли Верховна Рада виконує функції і правоохоронних органів, і суду, коли відбуваються маніпуляції, коли людей підозрюють у злочинах, а щодо них не може відбуватися розслідування".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики