Цензор.НЕТ

02.07.18 15:59

"Компанії, які спричинили туристичний колапс, мають за це відповісти", - Клімкін

Компанії, з вини яких українські туристи не змогли вчасно вилетіти з кількох країн, мають понести відповідне покарання, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Компанії, які спричинили туристичний колапс, мають за це відповісти", - Клімкін

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Нам треба не просто санувати наслідки подібних неподобств, а нарешті, звернути увагу на причини, які їх породжують. Компанії, які спричинили туристичний колапс, мають за це відповісти. Ретельний і всебічний аудит повинен з’ясувати, чому вони не виконують умови ліцензій, і чи взагалі здатні їх виконувати... На жаль, є підстави сумніватися, що деякі з них виконати їх взагалі не спроможні і в гонитві за наживою взяли на себе завідомо непідйомні зобов’язання", - написав міністр.

П.Клімкін висловив жаль з приводу зіпсованого відпочинку багатьох українців. "Українські дипломати роблять і робитимуть усе, щоб полегшити їхнє становище. Сподіваюся, що в міру можливості свій внесок у вирішення нинішньої кризи зроблять і інші відомства", - додав П. Клімкін.

Він зазначив, що 22 травня МЗС України провело спеціальну нараду з представниками інших причетних організацій щодо питання можливих ризиків. "Учасники скаржилися на брак повноважень. Передусім повноважень перевіряти, чи виконують авіакомпанії і туроператори умови отриманих ліцензій", - розповів глава МЗС.

Як повідомлялося, кілька діб сотні українських туристів не можуть вилетіти з Тунісу в Україні.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на сторінці в Facebook, що ситуація, що склалася, зумовлена ​​значною заборгованістю туроператора Oasis перед авіакомпанією. За підсумками досягнутих домовленостей туроператор зобов'язався за свій рахунок розмістити всіх українських туристів в готелях Тунісу до понеділка, 2 липня.

У понеділок, 2 липня, українська авіакомпанія "Браво" повідомила, що через заборгованість, що сформувалася в туроператора Oasis в розмірі 25 млн грн, у понеділок виконає п'ять гуманітарних рейсів з Тунісу до Києва та Львова для доставки близько 850 пасажирів.

У понеділок, 2 липня, з Тунісу вилетів перший з п'яти літаків з українськими туристами на борту, які раніше не змогли вчасно повернутися на батьківщину.

Компанії, які спричинили туристичний колапс, мають за це відповісти, - Клімкін 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики