Цензор.НЕТ

02.07.18 18:13

Водій отримав два роки умовно за п’яний наїзд на поліцейського

Водій Mitsubishi Pajero, який минулого року у Києві п’яним тікав від поліцейських і спробував наїхати на патрульного, отримав два роки умовно.

Водій отримав два роки умовно за п’яний наїзд на поліцейського

Так закінчився резонансний інцидент, про який раніше інформував Цензор.НЕТ. Вирок Шевченківського районного суду Києва було оприлюднено у Єдиному реєстрі судових рішень

Нагадаємо, у квітні 2016-го поліцейські переслідували у Києві Mitsubishi Pajero, бо водій кермував як п’яний. Згодом з’ясувалося, що так і було. Чоловік не реагував на проблискові маячки, сирену і оголошення у гучномовець. Коли ж його таки затримали, спочатку ігнорував вимогу патрульних відкрити вікно, а потім спробував задавити поліцейського, що стояв перед автомобілем.

Судові засідання тривали більш ніж два роки. Вирок було оголошено 26 червня 2018-го.

У матеріалах справи йдеться про те, що винуватець події свого алкогольного сп’яніння не заперечував, але наполягав, що опору правоохоронцям не чинив і наїзду спеціально не планував. Мовляв, не чув сирени та оголошень. Зупинився на світлофорі, побачив поліцейського і спробував від’їхати на тротуар, щоб поспілкуватись, не заважаючи іншим учасникам руху. Поліцейський сам чомусь застрибнув на капот, при цьому балакаючи по телефону. Посидів там кілька секунд і потім зіскочив.

Поліцейський, натомість, розповів, що вони з напарницею зупинили машину, вийшли до водія. Той лише міцніше зачинив вікно. Патрульний став перед машиною, щоб Mitsubishi Pajero не спробував утекти. Водій натис на газ. Патрульний змушений був вистрибнути на капот. Чоловік ще сильніше газонув і виїхав на тротуар з полісменом верхи.

Суд вивчив доказову базу, зокрема – відеозапис із персональної камери полісмена. І таки визнав водія винуватим. Вирок передбачає три роки позбавлення волі, які було замінено на два роки іспитового терміну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики