Цензор.НЕТ

02.07.18 23:58

За вихідні на Донбасі зафіксовано 261 порушення режиму припинення вогню, - СММ ОБСЄ

У період з вечора 29 червня по вечір 1 червня СММ ОБСЄ фіксувала порушення режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях, незважаючи на те, що в неділю поновилися зобов'язання з дотримання режиму припинення вогню.

За вихідні на Донбасі зафіксовано 261 порушення режиму припинення вогню, - СММ ОБСЄ

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 2 липня, передає Цензор.НЕТ.

У Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) заявляють, що за останні вихідні спостерігачі зафіксували 261 вибух у Донецькій і Луганській областях.

"З вечора 29 по вечір 30 червня в Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню [1], зафіксувавши при цьому менше вибухів (близько 190), порівняно з попереднім звітним періодом (375 вибухів). У період з вечора 30 червня по вечір 1 липня СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зокрема зафіксувавши менше вибухів (приблизно 20), порівняно з попередньою добою. Близько 45% порушень режиму припинення вогню, зафіксованих з вечора 30 червня по вечір 1 липня, зокрема 12 вибухів, відбулися після відновлення зобов'язань з дотримання режиму припинення вогню о 00:01 1 липня", - йдеться у звіті.

Порушення в основному зафіксовані в районі сходу і північного сходу Майорська і південно-західного напрямку в районі Ясинуватої, в районі Світлодарська, Горлівки і Пищевика.

"У період з вечора 29 по вечір 30 червня в Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого 1 вибух, порівняно з попереднім звітним періодом (88 вибухів). У період з вечора 30 червня по вечір 1 липня СММ констатувала збільшення порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, приблизно 50 вибухів невизначеного походження, порівняно з попередньою добою. Всі порушення режиму припинення вогню, зафіксовані з вечора 30 червня по вечір 1 липня, відбулися і після відновлення зобов'язань з дотримання режиму припинення вогню о 00:01 1 липня", - зазначають спостерігачі.

Всі порушення перемир'я за вказаний період відбулися після початку дії оновлених зобов'язань з дотримання режиму тиші неподалік від населеного пункту Оріхове-Донецьке.

Нагадаємо, представники Тристоронньої контактної групи на засіданні 27 червня домовилися про перемир'я з 1 липня 2018 року у зв'язку з початком жнив.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики