Цензор.НЕТ

03.07.18 00:01

За червень у міську раду Львова надійшло 210 неправдивих повідомлень про замінування. Мерія просить правоохоронні органи "вжити заходів"

Упродовж червня в Львівську міську раду надійшло 210 повідомлень про закладення вибухових пристроїв за різними адресами у Львові, які виявлялися помилковими.

За червень у міську раду Львова надійшло 210 неправдивих повідомлень про замінування. Мерія просить правоохоронні органи "вжити заходів"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба мерії.

"Повідомлення про закладення вибухових пристроїв за різними адресами у Львові продовжують систематично надходити до Львівської міської ради, і це призводить до необґрунтованого навантаження на відповідні служби в місті, які зобов'язані реагувати на такі повідомлення, а також дестабілізує ситуацію в місті", - йдеться в повідомленні .

Як повідомляється, на сьогодні ніхто не почув підтвердження жодного факту, описаного в повідомленнях.

Зазначається, від Головного управління національної поліції у Львівській області надійшла відповідь, що за вказаними фактами слідчими підрозділами ГУНП у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальних процесах, розпочатих за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 259 КК України.

Хід досудового розслідування у вказаних кримінальних процесах перебуває на контролі у керівництва ГУНП у Львівській області. У мерії повідомляють, що вони повторно звернуться з відповідними листами до Національної поліції, Служби безпеки України, а також міністра внутрішніх справ України для вжиття відповідних заходів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики