Цензор.НЕТ

04.07.18 07:44

Трамп вважає, що Росія втрутилася в президентські вибори в США, - представник Білого дому Гідлі

Президент США Дональд Трамп не сумнівається в тому, що Росія втручалася в президентські вибори 2016 року

Трамп вважає, що Росія втрутилася в президентські вибори в США, - представник Білого дому Гідлі

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив офіційний представник Білого дому Хоган Гідлі.

"Він не сумнівався в цьому. Президент чітко дав зрозуміти, і він багато разів говорив, що вважає, що Росія втрутилася в наші вибори. Він сказав, що (президент РФ) Володимир Путін дотримується своєї позиції з цього приводу", - сказав Х. Гідлі журналістам, відповідаючи на прохання прокоментувати новий звіт комітету сенату конгресу США з розвідки.

На запитання представників ЗМІ про позицію президента США щодо Криму, Х.Гідлі відповів: "Ми не визнаємо спроби Росії анексувати Крим".

У вівторок комітет сенату конгресу США з розвідки опублікував несекретний звіт комітету, в якому підтримав висновки розвідслужб 2017 року про те, що Росія втручалася в президентські вибори 2016 року і продовжує докладати зусиль з метою підриву демократії в США.

Раніше Д.Трамп повідомив, що на переговорах з В.Путіним, які відбудуться в липні, він має намір обговорити як великі міжнародні проблеми, так і тему можливого російського втручання в американські вибори. "Ми не хочемо, щоб хтось втручався в наші вибори", - пояснив він.

На запитання журналістів з пулу Білого дому, чи визнають США Крим російським, Д.Трамп відповів: "Побачимо".

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі Дональд Трамп зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним. Президент США пообіцяв порушити питання можливого втручання Росії у вибори в США. Виступаючи перед журналістами, Трамп також заявив, що під час саміту 16 липня він обговорить конфлікти в Сирії та Україні та інші міжнародні проблеми.

У США триває розслідування незалежного прокурора Мюллера за обставинами втручання Росії в політичні процеси в США, у рамках якого перевіряють і можливість координації дій між урядом Росії та виборчим штабом Трампа під час виборів 2016 року. Зокрема, суд у США ухвалив заарештувати Пола Манафорта, екс-главу виборчого штабу президента США Дональда Трампа.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики