Цензор.НЕТ

04.07.18 14:27

Стан дівчинки, яка отруїлася вчора в таборі "Славутич", важкий, вона в комі, - лікар

Стан дівчинки, яка отруїлася 2 липня в таборі під Києвом, стабільно важкий, вона досі на апараті штучної вентиляції.

Стан дівчинки, яка отруїлася вчора в таборі "Славутич", важкий, вона в комі, - лікар

Про це журналістам сказав завідувач відділення інтенсивної терапії та гострих інтоксикацій клініки "Охматдит" Олександр Урін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Вона (досі - Ред.) на апараті штучної вентиляції. Є багато питань до її загального стану, тому що в неї на цьому етапі є поліорганна недостатність, це коли ураження декількох органів і систем. Це вкрай тяжкий стан. Вона в комі... На тлі апаратного лікування є незначна стабілізація стану, що дає нам надію", - сказав він.

Урін також сказав, що батьки дитини не дозволили детально розповідати про діагноз та здоров'я дівчинки.

За словами лікаря, інші діти, які отруїлися в таборі, за медичною допомогою не зверталися.

Нагадаємо, 2 липня в приватному таборі "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі сталося масове отруєння дітей, які приїхали на підготовку до змагань. Загалом постраждало 12 дітей. Представники табору "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі заперечують, що діти отруїлися в їхній їдальні.

Як повідомили в Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, причиною отруєння дітей став зіпсований йогурт, який видали дітям тренери табору.

Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики