Кабмін виділив 106 млн грн на облаштування пунктів пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом

9070 39
Кабмін виділив 106 млн грн на облаштування пунктів пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом

Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити 105,98 млн гривень на облаштування КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою частиною України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Згідно з ухваленою 4 липня постановою Кабміну, будівельні роботи планується почати і завершити в 2018 році, кошти будуть виділені з резервного фонду бюджету.

"Метою проекту є покращення умов перебування громадян на КПВВ при перетині адміністративного кордону, поліпшення якості і прискорення їх обслуговування з боку співробітників ДФС і Держприкордонслужби", - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з документом, зараз на КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" створено мінімальні зручності, які в основному забезпечують потреби уповноважених посадових осіб ДФС і Держприкордонслужби. Для цивільного населення не було створено належних зручностей, а наявної інфраструктури недостатньо для їх якісного обслуговування.

Нагадуємо, в Херсонській області на адмінмежі з окупованим Кримом зараз працюють три контрольні пункту в'їзду/виїзду - "Каланчак", "Чонгар" і "Чаплинка".