Цензор.НЕТ

06.07.18 09:02

Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак

Український парламент у кризі.

Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп Віктор Чумак (позафракційний), передає Цензор.НЕТ.

"Парламент у кризі. Причиною тому банальна жадібність. Якщо раніше всі протиріччя між "коаліціянтами" приховували красивими фразами і можливістю "власників" Народного фронту контролювати певні потоки, то сьогодні жадібність дістала навіть і їх. Жадібність однієї людини. Президента Порошенка. За його логікою Президент - власник країни і він має контролювати не тільки власний "Рошен" чи "Кузню", а й геть усе: суди та прокуратуру, уряд та парламент, НАБУ та САП, регулятори та обласні адміністрації, державні підприємства та банки. Геть все, все, все... Сьогодні таке бажання розповсюдилося і на ЦВК. Криза виникла просто через бажання ПОПа мати в ЦВК своїх 10 представників із 15. Усупереч логіці, Здоровому глузду, закону і рекомендаціям ПАРЕ. І така жадібність дістала навіть "ворогів-соратників" із НФ. Більше того, Президент воюючої країни, штучно хоче створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори парламенту винятково з мотивів зміни політичного дискурсу з президентських виборів на парламентські, щоб зламати такі погані для себе тенденції. Ось така невесела картинка", - заявив Чумак.

"Але парламент все-таки частково "показав зуби" і проголосував один із проектів і без БПП 240 голосами, давши зрозуміти, що є голоси за Виборчій кодекс та проект закону про Спеціальні слідчі комісії для проведення процедури імпічменту. До цього, звісно, не дійде, але можливість була продемонстрована. У цій ситуації не розумію зовсім позицію групи УДАР. Ніхто "списочникам" УДАРу жодних місць у майбутньому списку БПП не запропонує. Навіщо ж тоді підігравати "схемщикам"? Ось такі сьогоднішні парламентські новини", - резюмував нардеп.

Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак 01

Раніше в четвер народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики