Цензор.НЕТ

07.07.18 08:47

Концерт на підтримку Сенцова відбувся в Москві. ВIДЕО

На концерті в підтримку незаконно утримуваного в РФ українського режисера Олега Сенцова в залі московського товариства "Меморіал" 6 липня виступили російський музикант Андрій Макаревич, актриса Лія Ахеджакова, письменник Віктор Шендерович, а також інші діячі культури і мистецтв.

Концерт на підтримку Сенцова відбувся в Москві. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

Багато з тих, хто не зміг бути присутнім на концерті, надіслали відеозаписи своїх звернень на захист Сенцова, або слова підтримки, адресовані українському режисерові. Серед них - режисери Аскольд Куров, Андрій Плахов, Віталій Манський, Антон Долін; музиканти і виконавці Андрій Хливнюк, Олексій Паперний; учасниця групи Pussy Riot Марія Альохіна.

Уривки зі своїх творів читали журналіст Вікторія Івлєва і поет Лев Рубінштейн. Артисти "Театру. Doc" виконували пісні, читали уривки з п'єси драматурга Олени Гремін, з розповідей Олега Сенцова.

Всі, хто виступав або надіслав свої виступи, говорили про необхідність всіляко підтримувати як самого Олега Сенцова, так і висунуті ним вимоги - звільнення українських політв'язнів у Росії.

"Кіно- і театральна спільнота, журналісти Росії, України, і багатьох країн Європи неодноразово зверталися з підтримкою вимог Олега і проханням до влади Росії припинити його переслідування", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Затриманий разом з Олегом Сенцовим Олександр Кольченко 31 травня оголосив голодування з вимогою звільнити Сенцова.

Ще один кримчанин Володимир Балух голодує з 19 березня.

До Сенцова також приєднався утримуваний у Росії колишній охоронець Дмитра Яроша Олександр Шумков.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалася в більш ніж 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу - активісти в "тюремних робах" із ланцюгами мовчки пройшлися по Майдану, показуючи страждання українських політв'язнів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики