Цензор.НЕТ

09.07.18 14:13

Парубій про можливість виходу БПП із коаліції: "Не передбачається навіть обговорення такого питання". ВIДЕО

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заперечує можливість виходу з парламентської коаліції фракції "Блок Петра Порошенка".

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив спікер ВР Андрій Парубій під час брифінгу після погоджувальної ради груп і фракцій ВР.

"Щодо виходу "Блоку Петра Порошенка" з коаліції - я вперше від вас це чую, про таку ініціативу, - заявив Парубій, відповідаючи на питання журналіста. - Я спілкувався сьогодні з керівництвом БПП. Наскільки мені відомо, не передбачається навіть обговорення такого питання на порядку денному. Навпаки, є загальний настрій на ефективну та продуктивну роботу вищого законодавчого органу України - Верховної Ради. І я переконаний, що цей тиждень продемонструє злагоджену роботу парламенту".

Раніше, минулого четверга, народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики