Цензор.НЕТ

10.07.18 13:42

ЗСУ отримають сучасний полігон для бойових стрільб і ракетних випробувань

В Україні до кінця 2020 року з'явиться новий сучасний державний полігон, на якому проводитимуть випробування новітнього ракетного озброєння і бойові стрільби зенітних ракетних комплексів.

ЗСУ отримають сучасний полігон для бойових стрільб і ракетних випробувань

Про це повідомляє "Народна армія", інформує Цензор.НЕТ.

"Створення полігона доручили Повітряним силам. Його побудують із використанням найкращих технологій енергоефективності. Об’єкт буде оснащено сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами, сонячними батареями, твердопаливною котельнею та артезіанськими свердловинами. На території також обладнають два вертолітні майданчики", - сказано в повідомленні.

Видання додає, що процес будівництва заплановано на початок наступного року, проте фахівці вже розробили концепцію, знайшли оптимальне місце й підготували проектну документацію. Командування Повітряних сил через систему ProZorro вже виставило на торги проектно-розвідувальні роботи щодо об’єкту "Нове будівництво об’єктів Державного випробувального полігона". Їхню вартість оцінили майже у два з половиною мільйони гривень.

Розмір майбутнього полігону становить близько 3,7 тис. га.

Нагадаємо, що до 2014 року для виконання бойових стрільб підрозділами ЗРВ Україна успішно використовувала полігон "Чауда", який розташований між містами Керч і Феодосія. Але через тимчасову окупацію АР Крим ЗСУ змушені були знайти інше прийнятне для цього місце.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики