Цензор.НЕТ

10.07.18 15:16

"Слава Україні!": FIFA відключила рейтинг сторінки у Facebook через масовий флешмоб українців

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (FIFA) відключила ранжування своєї сторінки в Facebook через масове флешмобу користувачів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

ФІФА була змушена відключити ранжування своєї сторінки у Facebook через масовий флешмоб користувачів, який почався вчора. Тепер на сторінці не відображається рейтинг, а також немає інформації про отримані оцінки.

Слава Україні!: FIFA відключила рейтинг сторінки у Facebook через масовий флешмоб українців 01

Нагадаємо, станом на 12:45 10 липня 157 тисяч користувачів дали офіційну сторінку ФІФА мінімально можливою оцінкою в один бал, через що рейтинг упав із 5 до 1,1. Також на сторінці під різними постами були залишені тисячі негативних коментарів, які містять фразу "Слава Україні".

Нагадуємо, Дисциплінарний комітет ФІФА оштрафував члена хорватської делегації на чемпіонаті світу 2018 Огнена Вукоєвича на 15 тис. швейцарських франків за порушення статті 57 Дисциплінарного статуту ФІФА (неспортивна поведінка).

Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота ро сіян (у грі і в серії пенальті) Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!". Вукоєвич, який працює скаутом київського "Динамо" додав: "Це перемога за "Динамо" і за Україну!"

Російські ЗМІ заявили про можливу дискваліфікацію Віди з боку ФІФА. Зрештою, футболіст отримав від ФІФА попередження. Пізніше Хорватська футбольна влада вирішила виключити з тренерського складу збірної Вукоєвича.

Федерація футболу України виступила на захист хорватських футболістів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики