Цензор.НЕТ

10.07.18 19:53

Обвинувальний акт у справі чиновника "Укрзалізниці", підозрюваного у хабарі $70 тисяч, передано до суду, - ГПУ

Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього чиновника ПАТ "Укрзалізниця" щодо отримання неправомірної вигоди в розмірі майже 70 тис доларів США.

Обвинувальний акт у справі чиновника "Укрзалізниці", підозрюваного у хабарі $70 тисяч, передано до суду, - ГПУ

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

Він зазначив: "Генеральною прокуратурою України за результатами досудового розслідування затверджено і направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо громадянина Грузії, який, перебуваючи на посаді першого заступника начальника Департаменту аудиту і контролю ВАТ "Українська залізниця", за попередньою змовою групою осіб , організував і в співучасті з іншими особами вимагав та 13.09.2017 отримав неправомірну вигоду в розмірі майже 70 тис доларів США, що за курсом Національного банку України станом на 13. 09.2017 становило понад 1,8 млн грн, тобто в особливо великому розмірі, за сприяння, з використанням наданого йому службового становища, в призначенні особи (громадянина України) на посаду начальника Управління аудиту і контролю регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Департаменту аудиту і контролю ВАТ "Українська залізниця".

Після одержання неправомірної вигоди злочинну діяльність чиновника було викрито та припинено завдяки його затриманню співробітниками Служби безпеки України.

Дії корупціонера кваліфіковані за ч. 2, ч.3 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 368 КК України.

Щодо обвинуваченого застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі 880 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто понад 1400000 грн, внесеної в ході розслідування захисником.

Розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України. Підтримання державного обвинувачення забезпечує Генеральна прокуратура України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики