Цензор.НЕТ

10.07.18 20:02

На сьогодні 338 українських військовослужбовців беруть участь у 8 міжнародних миротворчих операціях, - Міноборони

Станом на сьогодні, 338 військовослужбовців Збройних Сил України беруть участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

На сьогодні 338 українських військовослужбовців беруть участь у 8 міжнародних миротворчих операціях, - Міноборони

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

На постійній основі за кордоном виконують завдання два національні контингенти — інженерний підрозділ у Косово (40 осіб) та 18 окремий вертолітний загін у складі Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго (250 військовослужбовців, 4 вертольота Мі-24 та 4 вертольота Мі-8).

Крім того, українські військовослужбовці представлені також в інших миротворчих та безпекових місіях. Серед них — Місія НАТО "Рішуча підтримка" в Ісламській Республіці Афганістан, Місії ООН у Конго, в Косово, Південному Судані, в регіоні Аб’єй (Судан), на Кіпрі тощо. Ще 10 українських військових спостерігачів несуть службу в зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова.

"На запрошення Секретаріату ООН керівництво оборонного відомства України прийняло рішення щодо збільшення рівня залучення українських військовослужбовців до діяльності міжнародних операцій. Йдеться про направлення національного персоналу до складу Багатопрофільної інтегрованої стабілізаційної Місії ООН в Малі (офіцер штабу та військовий спостерігач) та направлення додаткового національного персоналу до складу Місії НАТО "Рішуча підтримка " в Ісламській Республіці Афганістан", - повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України полковник Валентин Левчик

Він зауважив, що 18 українських військовослужбовців можуть відправитися в Афганістан вже до кінця поточного року, на додаток до 11 військових, які вже несуть службу у складі тренувально-дорадчої місії НАТО в цій країні.

Починаючи з 1992 року, понад 44 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь більш ніж у 26 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки в різних регіонах планети. За цей час у таких місіях загинуло 54 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики