Цензор.НЕТ

11.07.18 11:26

Кремль просуває ідею "повернення" Донбасу до складу України за умови "паралельної зміни влади", - ІС

Російськими кураторами не знімається з порядку денного можливість зміни керівництва "ДНР".

Кремль просуває ідею "повернення" Донбасу до складу України за умови "паралельної зміни влади", - ІС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат і координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, Кремль почав інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію ідеї повернення Донбасу до складу України за умови "паралельної зміни влади" (відсторонення Президента та Уряду України та владної верхівки "ДНР").

"У рамках цієї кампанії керівник проросійського руху "Свои", активний учасник "русской весны", колишній співробітник "МДБ ДНР" Д.Лотов і колишній працівник "ГРУ МО ДНР" А.Комов вживають заходів з дискредитації А.Захарченка. Водночас Д.Лотов планує отримати контроль над осередками ГО "Оплот", що діють в РФ та "ДНР"", - написав Тимчук.

Крім того, керівник групи ІС додав, що ватажками "ДНР", на вимогу кураторів із ФСБ РФ, надано негласне розпорядження про звільнення з органів т.зв. "Державної влади ДНР" осіб, які відвідують і мають родичів на території, контрольованій Україною. Ці особи, на думку російських спецслужб, можуть займатися розвідувально-підривною діяльністю в ОРДО за завданням спецслужб України.

Кремль просуває ідею повернення Донбасу до складу України за умови паралельної зміни влади, - ІС 01
Кремль просуває ідею повернення Донбасу до складу України за умови паралельної зміни влади, - ІС 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики