Цензор.НЕТ

11.07.18 21:44

Саміт НАТО закликав Росію вивести війська, обладнання і найманців з окупованих територій України

Країни-члени НАТО закликали Росію припинити підтримку збройних угруповань в ОРДЛО і вивести свої війська з території України.

Саміт НАТО закликав Росію вивести війська, обладнання і найманців з окупованих територій України

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми закликаємо до повного здійснення Мирних угод усіма сторонами і підтримуємо зусилля формату Нормандії і Тристоронньої контактної групи. Відповідь НАТО спрямована на підтримку цих спільних зусиль, у тому числі санкції, як це було вирішено Євросоюзом, G7, спрямовані на сприяння мирному врегулюванню конфлікту", - йдеться в декларації, ухваленій учасниками щорічного саміту НАТО в середу в Брюсселі.

Члени Альянсу також закликали Росію "припинити будь-яку політичну, фінансову і військову підтримку збройних угруповань, припинити військове втручання в Донецькій і Луганській областях і вивести війська, обладнання і найманців з території України і повернутися в СЦКК".

У документі також йдеться і про українських полонених, які незаконно утримуються як на окупованих територіях, так і в Росії.

"Ми глибоко занепокоєні застосуванням тортур і переведенням українських громадян у тюрми в Росії", - підкреслюється в документі.

Крім того, глави країн, що входять у НАТО, підкреслили важливість "безпечного, повного і безперешкодного доступу для спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ - аж до українсько-російського кордону".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики