Цензор.НЕТ

13.07.18 08:52

Є чималі шанси, що війна на Донбасі може закінчитися швидко, - Наєв

Президенту РФ Володимиру Путіну широкомасштабна війна "не вигідна", а нинішня в Донбасі "може закінчитися швидко".

Є чималі шанси, що війна на Донбасі може закінчитися швидко, - Наєв

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це в інтерв'ю виданню "Високий замок" заявив командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, коментуючи можливість ескалації на сході після завершення в Росії футбольного ЧС-2018.

"Якщо такі ознаки будуть, мені стане про це відомо відразу. Але Путіну широкомасштабна війна не вигідна. Його мета - залишити Україну у сфері свого впливу. Йому вигідно шантажувати Україну за придністровським сценарієм. Саме для цього він і почав конфлікт на сході", - зазначив Наєв.

Він підкреслив, що сам Путін нібито не розуміє, яку "катастрофічну помилку" допустив.

"Власними руками цілу націю зробив своїми лютими ворогами, ворогами російської держави. Український народ, пам'ятаючи, які жертви принесла йому ця війна, ніколи не пробачить цього і буде мстити. Путін мимоволі згуртував і загартував українську націю", - підкреслив Наєв.

Відповідаючи на запитання, коли може закінчитися війна в Донбасі, Наєв сказав: "Вважаю, є чималі шанси, що війна може закінчитися швидко".

Нагадаємо, 20 березня 2018 року Наєв заявив, що з проросійськими найманцями в разі необхідності розмовлятиме "мовою військової сили" в Донбасі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики