Цензор.НЕТ

13.07.18 16:52

"Гроші пішли за пацієнтом", - Супрун розповіла про перші успіхи медреформи

Українські медустанови, які уклали договори з Національною службою здоров'я України, уже отримали перші виплати за принципом "гроші йдуть за пацієнтом",які на порядок перевищують суми, що надходили раніше .

"Гроші пішли за пацієнтом", - Супрун розповіла про перші успіхи медреформи

Про це написала у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє Цензор.НЕТ.

"244 мільйони гривень - 152 платіжки НСЗУ - переказано Державною казначейською службою України у медзаклади, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Це наші чемпіони змін - заклади тих міст, громад та сіл, які добре підготувалися до трансформації системи охорони здоров’я та першими уклали договори з Національною службою здоров'я України", - повідомила Супрун.

Вона сказала, що кожен з цих закладів отримає фінансування відповідно до пацієнтів, які підписали декларації з їхніми лікарями. В.о. міністра наголосила, що для багатьох це значно більше коштів, ніж вони отримували щомісяця за старим принципом, і навела приклади.

"Центр первинної допомоги в місті Селидове в Донецькій області, який отримував близько 1 мільйона гривень, сьогодні отримає майже 2 мільйони гривень. А в селищі Нова Борова Житомирської області, медзаклад, який отримував 183 тисячі гривень, за своїх пацієнтів отримав понад 277 тисяч гривень", - розказала Супрун.

Крім того, вона повідомила, що 9 медустанов, які уклали договори з НСЗУ, поки не отримали грошей і назвала причини.

"9 закладів, які уклали договори з НСЗУ, зможуть отримувати фінансування, коли усунуть виявлені Службою недоліки. У 8-ми з них закінчилася ліцензія, але вони в процесі поновлення. Один медзаклад мав помилку в документах і наразі з’ясовує цю ситуацію разом зі Службою. Наступного тижня і ці заклади отримають фінансування від НСЗУ", - написало в.о. міністра.

Гроші пішли за пацієнтом, - Супрун розповіла про перші успіхи медреформи 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики