Цензор.НЕТ

13.07.18 19:42

США висунули обвинувачення 12 російським розвідникам у справі про втручання у вибори

Міністерство юстиції США повідомило, що 12 російським розвідникам висунуто обвинувачення в зломі комп'ютерних мереж кандидата в президенти США від Демократичної партії 2016 року Гілларі Клінтон, а також Демократичної партії США.

США висунули обвинувачення 12 російським розвідникам у справі про втручання у вибори

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Ці обвинувачення зроблені в рамках розслідування щодо Росії, яке проводить спецпрокурор Роберт Мюллер. Розслідування пов'язане з імовірним іноземним втручанням у перебіг президентських виборів у США.

Як заявив заступник міністра юстиції США Род Розенстайн, зазначені посадові особи встановлювали програмне забезпечення, щоб шпигувати за користувачами. За його даними, було вкрадено інформацію 500 тисяч виборців.

Також Розенстайн повідомив, що обвинувачені створювали фейкові сторінки, які публікували незаконно отриману інформацію, починаючи із червня 2016 року.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Трамп назвав мільйони голосів за Клінтон "незаконними"

Нагадаємо, американські спецслужби підозрюють, що Кремль втрутився у виборчу кампанію в США, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти на виборах. Спеціальний прокурор і кілька комітетів Конгресу займаються розслідуванням того, чи не вступали члени виборчого штабу Трампа в змову з представниками Кремля.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики