Цензор.НЕТ

16.07.18 12:59

Через три хресні ходи у центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА

У столиці 24, 27 і 28 липня обмежать рух транспорту під час заходів з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Через три хресні ходи у центрі Києва обмежать рух транспорту, - КМДА

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Цензор.НЕТ.

"За зверненнями Української Православної Церкви Київського Патріархату, Київської митрополії Української Православної Церкви та Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви у столиці відбудуться урочисті молебні та хресні ходи, присвячені відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. У звʼязку із цим розпорядженням КМДА передбачено обмеження руху всіх видів транспортних засобів", - сказано в повідомленні.

Зокрема, на Андріївському узвозі (від будинку № 23 до вул. Володимирської), вул. Десятинній (від вул. Володимирської до пл. Михайлівської), пл. Михайлівській, вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до вул. Костьольної).

27 липня з 11:00 до 16:30 - на вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до пл. Європейської), вул. Хрещатик (від вул. Михайлівської до пл. Європейської), Володимирському узвозі (від пл. Поштової до пл. Європейської), Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (від вул. Шовковичної до пл. Європейської).

28 липня з 12:00 до 13:30 - на бульварі Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14), вул. Володимирській (від будинку № 56 до пл. Софійської), Володимирському проїзді (від пл. Софійської до пл. Михайлівської).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики