Цензор.НЕТ

16.07.18 15:12

Закони ухвалено. Тепер потрібно прийняти всі рішення для запуску роботи Антикорупційного суду, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на якнайшвидшому старті роботи Вищого антикорупційного суду і вирішенні в місячний термін усіх побутових питань, передусім розміщення суду та апеляційної палати.

Закони ухвалено. Тепер потрібно прийняти всі рішення для запуску роботи Антикорупційного суду, - Гройсман

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це прем'єр-міністр заявив під час наради з питань проведення першочергових заходів, необхідних для забезпечення діяльності Вищого антикорупційного суду.

Глава Уряду нагадав, що після ухвалення Парламентом Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду" уряд схвалив План організації підготовки потрібних нормативних актів. Відповідальними за їх опрацювання визначені декілька органів влади, передусім Міністерство юстиції, Міністерство фінансів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство соціальної політики, Фонд державного майна.

"Закони ухвалено. Потрібно прийняти всі рішення для запуску роботи Антикорупційного суду. Розпочинаються процедури набору суддів, розміщення. І є речі, які ми маємо зробити для забезпечення потреб - приміщення, фінансування, охорона", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що серед іншого потрібно визначити і забезпечити охорону приміщень Вищого антикорупційного суду, особисту охорону суддів, їхнього житла та особисту безпеку членів їхніх сімей, збереження їхнього майна. Цю роботу виконуватимуть підрозділи Національної поліції та Національної гвардії.

За словами Гройсмана, Міністерство фінансів має внести у проекти Державного бюджету на наступні роки видатки, необхідні для забезпечення діяльності Антикорупційного суду. Кошти на фінансування цього року забезпечені, адже були заздалегідь внесені в державний кошторис.

Зі свого боку Мінекономрозвитку разом із Фондом державного майна та Київською міською державною адміністрацією мають забезпечити належними приміщеннями апеляційну палату Вищого антикорупційного суду та судові палати Вищого антикорупційного суду для здійснення правосуддя в першій інстанції.

Глава уряду дав доручення протягом місяця визначити потрібні приміщення і підготувати всю потрібну документацію, включно з фінансуванням оренди.

"Даю вам один місяць на визначення приміщення. Також даю доручення МЗС розпочати консультації з міжнародними організаціями щодо пошуку незалежних експертів. Завдання - забезпечити все до моменту, коли суд розпочне роботу", - сказав Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики