Цензор.НЕТ

16.07.18 19:20

Сьогоднішня зустріч з Путіним - це тільки початок тривалого процесу, - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що вдячний президенту РФ Володимирові Путіну за готовність продовжити відкритий діалог і згоден "часто зустрічатися в майбутньому".

Сьогоднішня зустріч з Путіним - це тільки початок тривалого процесу, - Трамп

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні було кілька конструктивних годин, проведених разом. І це дуже важливо для обох наших країн. Важливо продовжити цю розмову, і ми погодилися в тому, що, імовірно, будемо часто зустрічатися в майбутньому, і сподіваємося, що вирішимо всі проблеми, які ми обговорювали сьогодні. Ще раз: президенте Путін, дякую вам", - заявив Д.Трамп на прес-конференції за підсумками російсько-американського саміту.

"Сьогоднішня зустріч - це тільки початок тривалого процесу. Але ми зробили перший крок до кращого майбутнього, до майбутнього, у якому буде міцний діалог і багато роздумів. Наші очікування базуються на реальній меті, але ми бажаємо дружби, співробітництва й миру", - сказав Д.Трамп.

"Я думаю, що можу це сказати не тільки від імені Америки, але й від імені Росії: президенте Путін, я хочу вам ще раз подякувати за те, що ви приєдналися до мене, до цієї дискусії і за те, що ви продовжили відкритий діалог між нашими країнами", - сказав Д.Трамп.

Він наголосив, що в Росії і США є тривала традиція дипломатії "для загального блага".

Д.Трамп назвав відкритим і продуктивним діалог з В.Путіним і висловив надію, що цей діалог приведе до миру та стабільності.

"Ми обговорили різні критичні питання, важливі для обох країн. У нас був відкритий і продуктивний діалог", - сказав Д.Трамп.

Він підкреслив, що "конструктивний діалог між США і Росією дає можливість відкрити шлях до миру і стабільності у світі".

"Розбіжності між нашими країнами відомі. І президент Путін, і я обговорили їх детально сьогодні. Якщо ми хочемо вирішити проблеми, що стоять перед нашим світом, ми повинні знайти спосіб співпраці і знайти точки дотику", - додав американський президент.

Д.Трамп зазначив, що "навіть у період "холодної війни" США та Росія могли підтримувати міцний діалог, але відносини ніколи не були гіршими, ніж зараз".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики