Мінімум уваги Україні в заявах Трампа й Путіна після зустрічі в Гельсінкі не означає, що українське питання не актуальне, - Фріз

20862 86
Мінімум уваги Україні в заявах Трампа й Путіна після зустрічі в Гельсінкі не означає, що українське питання не актуальне, - Фріз

Те, що президенти США і РФ Дональд Трамп і Володимир Путін приділили мало уваги українському питанню під час заяв за підсумками зустрічі в Гельсінкі не означає, що питання України втратило актуальність, вважають у фракції "Блок Петра Порошенка".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Це не може свідчити про те, що Україна не є нагальним, актуальним або пріоритетним питанням зовнішньої політики для Сполучених Штатів Америки ... Тобто, вважати той факт, що під час офіційної прес-конференції про це вкотре так зване питання України згадував тільки Путін, не означає, що ми можемо говорити, що це питання залишається поза увагою Сполучених Штатів", - сказала народний депутат із БПП Ірина Фріз у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

На її думку, питання України було ключовим питанням на цих переговорах.

"Інша сторона - хто і в якому форматі вийшов з цим у публічну площину, не завжди буде означати, що насправді було за лаштунками на переговорах щодо України", - зазначила нардеп.

І.Фріз також вважає, що за підсумками зустрічі Д. Трампа і В.Путіна "кожен залишився при своїх".