Порошенко доручив дипломатам підготувати нову резолюцію щодо окупованого Криму для Генасамблеї ООН

4845 10
Порошенко доручив дипломатам підготувати нову резолюцію щодо окупованого Криму для Генасамблеї ООН

Президент України Петро Порошенко повідомив, що дипломати готуватимуть нову резолюцію щодо Криму до наступного засідання Генасамблеї ООН.

Як передає Цензор.НЕТ, таку заяву він зробив в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Я дав доручення, щоб наші дипломати на наступній сесії Генасамблеї ООН готували нову резолюцію Генасамблеї щодо Криму для того, щоб зупинити будь-які інсинуації, будь-які спекуляції щодо статусу Криму", - заявив Порошенко.

Він нагадав, що Генасамблея вже двічі підтримувала українську позицію, зокрема про порушення прав кримських татар у Криму.

"Я не маю жодного сумніву, що і тут наша робота буде ефективною. Ми щодня маємо забезпечувати роботу щодо захисту національного інтересу", - додав президент.

У грудні 2017 року Генеральна асамблея ООН затвердила резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь".

У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і забезпечити навчання українською та кримськотатарською мовами на півострові.