Цензор.НЕТ

17.07.18 07:46

Порошенко: "Ми готові і будемо захищати нашу землю, навіть якщо залишимося одні, без міжнародної підтримки"

Україна продовжить захищати свою територію, навіть якщо втратить підтримку світової спільноти.

Порошенко: "Ми готові і будемо захищати нашу землю, навіть якщо залишимося одні, без міжнародної підтримки"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова".

"Ми готові і будемо захищати нашу землю, навіть якщо залишимося одні, без міжнародної підтримки. Для цього ми продовжуємо розвивати армію, і пріоритетом залишаються Збройні сили України", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що держава має самостійно дбати про свою безпеку. І заради власної безпеки може ігнорувати вимоги світової спільноти. Таку думку Порошенко висловив, нагадавши про підписаний у 1994 році Будапештський меморандум, відповідно до якого Україна відмовилася від ядерної зброї в обмін на захист від агресії.

"Хіба насмілився б хто-небудь напасти на нас, якби в нас була ядерна зброя?" - запитав Президент.

Будапештський меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї передбачає підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, відмову від економічного тиску, застосування ядерної зброї або звичайних збройних сил проти України з боку всіх країн, які її підписали, а також протидію подібним діям третьої сторони. Документ було підписано в грудні 1994 року президентом України Леонідом Кучмою, президентом Росії Борисом Єльциним, президентом США Біллом Клінтоном і прем'єром Великої Британії Джоном Мейджором.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики