Цензор.НЕТ

17.07.18 08:31

Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей

Під час зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей рішуче розкритикувала Москву.

Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Голос Америки.

Звітуючи перед британським парламентом за результатами саміту лідерів НАТО й візиту Трампа до Об'єднаного Королівства, вона вкотре наголосила: Москва намагається підірвати західні цінності з кількох фронтів.

"Використання нервово-паралітичної речовини у Солсбері - це ще один приклад зростаючої зневаги Росії до міжнародних норм і законів, які гарантують нашу безпеку. [...] В останні роки ми бачили, як Росія збільшує продаж зброї до Ірану, захищає варварський сирійський режим, що використовує хімічну зброю, проводить кібератаки, які приносять економічні збитки, й розповсюджує шкідливі й неправдиві новини в промислових масштабах".

Мей зауважила, що в довготерміновій перспективі мета Лондона - гарні відносини з Росією, тож вона вітає зустріч між Трампом і Путіним. Але Кремлю, сказала вона, треба чітко заявити, що він має змінити свою поведінку. І поки цього не станеться, Захід має продовжувати стримувати і протидіяти російській владі.

"Ми продовжуємо підтримувати Україну, суверенітет і територіальну цілісність України та Грузії, і ми підтримуємо український уряд багатьма способами. Але ми також визнаємо необхідність реформ в Україні. Ми хочемо бачити повне виконання Мінських угод. І саме тому, що вони не виконуються, ми продовжуємо підтримувати Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії у відповідь на захоплення Криму", - додала вона.

Нагадаємо, 16 липня 2018 року в Гельсінкі відбулася двогодинна зустріч тет-а-тет Трампа та Путіна.

Сьогодні Трамп скликає закриту зустріч із членами Конгресу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики