Цензор.НЕТ

17.07.18 13:25

Зустріч Трампа і Путіна тільки посилила конфронтацію між США і РФ, - Фріз

Зустріч у Гельсінкі президентів Сполучених Штатів Америки та Російської Федерації - Дональда Трампа і Володимира Путіна - не привела до досягнення порозуміння між сторонами, а лише посилила наявну конфронтацію між країнами.

Зустріч Трампа і Путіна тільки посилила конфронтацію між США і РФ, - Фріз

Як передає Цензор.НЕТ, про це народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка", голова парламентської делегації в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз написала на сторінці в Facebook.

"Президент Трамп напевно вже увійшов в історію як лідер держави, який прагне вирішувати конфлікти між іншими країнами: Південна Корея та Північна, Ізраїль та Палестина, Україна та Росія. Напевно суб’єктивно, але після зустрічі з лідером Північної Кореї Трамп виглядав більш впевнено й переконливо. Проте у Кім Чен Ина лише продовжували розробки ядерної зброї. Путін же цією зброєю брязкає перед демократичними державами останні 15 років", - пише Фріз.

На її думку, зустріч у Гельсінкі не стала досягненням розуміння, а "тільки посилила конфронтацію між США і Росією".

"Меседж, який Президент США кілька разів повторив під час спільної прес-конференції, був про запевнення з боку Путіна щодо невтручання у вибори. Насправді цей акцент було зроблено виключно для США, де факт втручання у вибори створює підстави для сумнівів у їх легітимності", - пояснила вона.

"Перед самим візитом в Гельсінки американський Мінюст зробив крок на випередження, заарештувавши росіянку, яку підозрюють у лобіюванні інтересів Росії в США, тобто у втручанні в політику Вашингтону. Отже політичний естеблішмент ще до початку зустрічі все зробив так, щоб шляхів до порозуміння з агресором не сталося", - додала Фріз.

Вона зазначила, що реакція на зустріч республіканців свідчить про те, що сталася "цікава річ".

"Незважаючи на лейтмотиви зустрічі та позицію Президента США, єдиний подальший можливий крок - це продовження протидії агресору. У зворотному випадку звинувачення від політичного естеблішменту США лише зростатимуть", - вважає Фріз.

"Разом з тим, той факт, що Голова розвідки США заявив, що індикатори щодо втручання Кремля у внутрішні справи США "запалали червоним" підтверджує, що створити партнерським формат за нинішніх умов апріорі не можливо", - підсумувала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики