Цензор.НЕТ

17.07.18 15:30

Я впевнений у своїй розвідці, але ми маємо ладнати з РФ, - Трамп

Президент США Дональд Трамп відповів на звинувачення в тому, що він більше вірить президенту Росії Володимиру Путіну, ніж розвідці власної держави.

Я впевнений у своїй розвідці, але ми маємо ладнати з РФ, - Трамп

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Трамп написав у себе у Твітері.

"Як я заявив сьогодні і багато разів до цього: я дуже впевнений у своїй розвідці. Однак я також визнаю, що для того, щоб побудувати краще майбутнє, ми не можемо зосереджуватися тільки на минулому - як дві найбільші ядерні держави світу, ми маємо ладнати! " - написав лідер США.

Я впевнений у своїй розвідці, але ми маємо ладнати з РФ, - Трамп 01

Тим часом американські ЗМІ повідомляють, що Трамп проігнорував більшість матеріалів, підготовлених його радниками для зустрічі з Путіним.

Як пише "Новинарня" із посиланням на The Washington Post, співробітники Білого дому підготували для Трампа понад 100 сторінок матеріалів, спрямованих на вибудовування жорсткої позиції щодо Путіна. Але більшістю з них президент не скористався.

Безпосередньо перед початком двостороннього саміту в Гельсінкі радники обговорили з Трампом низку питань - від анексії Криму Росією до російського втручання у вибори. Але заяви Трампа свідчать про те, що він ухвалював рішення на свій розсуд.

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі відбулася перша зустріч президента США Дональда Трампа з Володимиром Путіним.

Раніше директор національної розвідки США Ден Коутс підтвердив зроблені раніше висновки про втручання Росії у вибори американського президента в 2016 році.

Крім того, голова комітету з питань збройних сил США Джон Маккейн заявив, що спільна прес-конференція двох президентів є ганьбою і приниженням для глави Білого дому.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики