Цензор.НЕТ

17.07.18 15:54

Транзиту газу через Україну нічого не загрожує, - міністр енергетики ФРН Альтмайєр про тристоронні переговори

Організація тристоронніх переговорів Росії, України та Єврокомісії з питань транзиту газу через Україну показує бажання учасників переговорів домогтися спільного прийнятного рішення, заявив віце-президент Єврокомісії з енергетики Марош Шефчович на прес-конференції в Берліні.

Транзиту газу через Україну нічого не загрожує, - міністр енергетики ФРН Альтмайєр про тристоронні переговори

За його словами, зустріч слугує для того, щоб визначити частоту переговорів і їхні основні теми, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

М. Шефчович заявив, що запропонує РФ і Україні провести зустрічі високопоставлених експертів з енергетики після літніх канікул і вирішити, як бути далі.

Міністр енергетики РФ Олександр Новак сказав журналістам: "Ми обговорили питання щодо транзиту газу, починаючи з 2020 року, за обсягами поставок газу, які буде споживати Європа в принципі. Ми обмінялися думками (щодо обсягів споживання. - Ред.), домовилися, що ці питання додатково обговорять експерти", - сказав російський міністр.

Міністр економіки і енергетики ФРН Петер Альтмайєр на прес-конференції зауважив: "Не думаю, що газовий транзит через Україну зараз під загрозою, цього не було і в минулому. Переговори щодо газу в Берліні покликані позначити позиції сторін, йшлося про те, як продовжувати переговори в довірчому ключі, в цьому питанні ми просунулися вперед".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики