Цензор.НЕТ

17.07.18 22:00

В.о.голови ДФС Продан - Луценку: Готовий відповісти на питання правоохоронців, мені нічого приховувати

В.о.голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан заявляє про небажання втягуватися в публічну дискусію та інформаційне протистояння і готовий відповісти на питання правоохоронців, якщо вони в них є.

В.о.голови ДФС Продан - Луценку: Готовий відповісти на питання правоохоронців, мені нічого приховувати

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"У нас вже були випадки з’ясування відносин у публічній площині між керівниками силових структур… Це нічого не дало, програли всі.Тому, якщо до мене є запитання, – я готовий давати відповідь. Мені нічого приховувати", - написав він.

Напередодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в діях М.Продана на посаді в.о. голови ДФС були грубі порушення. "Якщо слідство надасть необхідну доказову базу, справу буде направлено ​​за підслідністю до органу, який повинен її реалізовувати", - сказав Генпрокурор на брифінгу 16 липня в Києві.

За його словами, розслідування проводиться з початку лютого цього року, тому "не має жодного відношення до дебатів, хто повинен контролювати митницю".

Зі свого боку М.Продан наголосив, що не бачить сенсу коментувати "плітки і "сенсаційні факти", які все більше і більше вкидаються в інформаційний простір".

На його думку, таких фейковий "фактів" буде вкидатися ще більше у зв'язку з посиленням тиску ДФС і поліції на контрабандні потоки, "чорний" і "сірий" бізнеси.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у рамках експерименту для підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських з контролю над митниками, ухваливши постанову від 20 червня і дозволивши поліцейським цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через держкордон.

Генпрокурор Ю.Луценко заявляв, що представники Нацполіції, допущені до митних постів, не матимуть повноважень, оскільки, відповідно до Митного кодексу, поліцейські на території митного контролю позбавлені всяких повноважень.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на початку липня заявив, що, доки він очолює уряд, М.Продан буде керівником ДФС.

9 липня були проведені обшуки в квартирі начальника Головного управління ДФС України у Вінницькій області Руслана Осмоловського, тоді правоохоронці вилучили дві банківські картки та мобільний телефон. У той же день відбулися обшуки у двох водіїв в.о. глави ДФС М.Продана.

Генпрокуратура також заявила, що в 2014 році на території Вінниці було створено "стійке ієрархічне об'єднання - злочинна організація, до складу якої, за інформацією слідства, увійшли посадові особи органів ДФС". "Зокрема, у 2015-2016 роках члени цієї злочинної організації забезпечили призначення на найбільш важливі посади в органах ДФС України своїх представників, організувавши таким чином систему управління, у якій учасники злочинної організації вплинули на ухвалення всіх важливих рішень щодо діяльності зазначених органів", - стверджує Генпрокуратура.

Уряд України призначив М.Продана в.о. глави ДФС на початку липня 2016 року. До цього він з березня 2016 року обіймав посаду заступника начальника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків, а з вересня 2014 року очолював Головне управління ДФС у Вінницькій області

В.о.голови ДФС Продан - Луценку: Готовий відповісти на питання правоохоронців, мені нічого приховувати 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики